Co nabízím

Kurzy MS Excelu, MS Wordu, MS Projectu individuální i ve firmách. Vše pro úplné začátečníky i pokročilé.
Své služby nabízím nejen v Praze. Jezdím do firem po celé ČR.

Najdete mne i naucmese.cz a spolupracuji i s firmami Everesta, ICTPro a Educio.

Počítačové kurzy stejně jako další nabízené služby garantuji a většinou i sama vedu já, Mgr. Jarmila Helmanová. 

Kdo jsem

Po vystudování Matematicko-fyzikální fakulty University Karlovy v Praze jsem se věnovala učitelství na všech typech škol od odborných učilišť až po vysokou školu. Vedla jsem  kurzy pro učitele, vedla jsem a vedu i kurzy pro zaměstnance firem. Jsem autorkou e-learningových kurzů. Můj kurz MS Project byl oceněn  Cenou společnosti Microsoft. 

Učila jsem zájemce od 15 do 75 let.

Díky mnoha pracovním i životním zkušenostem jsem již získala nadhled i trpělivost. Již vím, že vše nejde vždy snadno a rychle. Mám radost ze života, nežiji jen prací. Studovat a stále se učit nové věci a pomáhat v tom i ostatním mne baví, přináší mi radost a naplnění. Zdokonalit se a něco se naučit lze vždy a já ráda pomohu každému, kdo o to stojí. Proto dávám o své práci na vědomí širší veřejnosti i touto cestou.

Počítačům nevěnuji veškerý svůj pracovní i volný čas :-) 

Na základní škole jsme zvažovala, zda se chci věnovat ve svém dalším životě věnovat matematice či nějakému výtvarnému oboru. Profesně matematika zvítězila, ale k výtvarné tvůrčí práci mne to stále táhne.
Ovlivnilo mne setkání s jógou, kreslím Zentangly (meditační kreslení). Kromě toho ráda rekreačně sportuji, setkávám se s přáteli, učím se anglicky,  pěstuji květiny, vyrábím bižuterii, ... 
 
Ale stálé se zdokonalování zejména v Excelu mne fakt baví :-). I takový Word Vám ale může nebídnout možnosti pracovat velice efektivně :-).
 
Na mých kurzech se rozhodně nebudete nudit a určitě to spolu zvládneme.

Kontakt

Mgr. Jarmila Helmanová

777 144 002

© 2014 Všechna práva vyhrazena.