Kdo jsme

Své služby nabízím v Praze.

Počítačové kurzy stejně jako další nabízené služby garantuji a většinou i sama já, Mgr. Jarmila Helmanová. 

Díky mnoha pracovním i životním zkušenostem jsem již získala nadhled i trpělivost. Již vím, že vše nejde vždy snadno a rychle. Mám radost ze života, nežiji jen prací. Studovat a stále se učit nové věci a pomáhat v tom i ostatním mne baví, přináší mi radost a naplnění. Zdokonalit se a něco se naučit lze vždy a já ráda pomohu každému, kdo o to stojí. Proto dávám o své práci na vědomí širší veřejnosti i touto cestou.

Profesní okénko

Po vystudování Matematicko-fyzikální fakulty University Karlovy v Praze jsem se věnovala učitelství na všech typech škol od odborných učilišť až po vysokou školu, kde působím i nyní. Vedu kurzy pro učitele  a zaměstnance firem, jsem autorkou e-learningových kurzů. Můj kurz MS Project byl oceněn  Cenou společnosti Microsoft. 

Pracovat s výpočetní technikou jsem již učila zájemce od 15 let do 55 let, dokonce i jednu 75 letou paní :-). 
 

Kromě toho

  • sázím texty v programu Adobe Indesign,
  • pracuji s grafickými programy Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe Fireworks.
To vše Vám mohu nabídnout.
 

Lidské okénko

Nedomnívejte se , že jsem ve svém životě zcela propadla počítačům a věnuji jim veškerý svůj pracovní i volný čas :-) 
Na základní škole jsme zvažovala, zda se chci věnovat ve svém dalším životě věnovat matematice či nějakému výtvarnému oboru. Profesně matematika zvítězila, ale k výtvarné tvůrčí práci mne to stále táhne.
Ovlivnilo mne setkání s jógou, kreslím Zentangly (meditační kreslení). Vyrábím bižuterii. Kromě toho ráda rekreačně sportuji, setkávám se s přáteli, učím se anglicky,  pěstuji květiny, ... 
Ale stálé se zdokonalování zejména v Excelu mne fakt baví :-).
 
Na mých kurzech se rozhodně nudit nebudete!!

© 2014 Všechna práva vyhrazena.