Šablony pro praxi

  • Datum: 21.04.2016 Vložil: Pavel Karásek

    Titulek: Šablony

    Jarmila Helmanová nám nejen zpracovala několik šablon přesně podle našeho zadání, ale zároveň nám vysvětlila spoustu věcí, jak šablony samostatně lépe vytvářet.

    Odpovědět

  • Datum: 05.11.2014 Vložil: Václav Kupka

    Titulek: Šablony v inženýringu

    Moje profese je inženýring, tzn. vyřizování agendy povolení staveb a jejich kolaudace. S touto činností je spojeno vypisování značného množství formulářů, žádostí, tabulek ap. Pro urychlení jejich vyplňování pro mne paní Mgr. Jarmila Helmanová tyto písemnosti dle mých požadavků a při použití vlastních zkušeností skvěle vyhotovila nebo upravila, takže mi významně usnadnila tuto činnost. Při občasných návštěvách vždy ochotně upraví nově vydané nebo aktualizované formuláře. Zároveň mi ochotně předvede a naučí využívat možnosti PC, které běžný uživatel nezná.
    Paní Mgr. Jarmilu Helmanovou mohu doporučit všem, kdo se inženýringem nebo podobnou činností zabývá, protože úspora času a usnadnění práce se určitě za vynaložené prostředky vyplatí.

    Převzato z https://ittrochujinak.webnode.cz/dale-nabizime/tvorbu-sablon-pro-ms-word/ z 5. 11. 2014

    Odpovědět

  • Datum: 05.11.2014 Vložil: Jitka Teubnerová

    Titulek: Šablony

    Paní Mgr. Helmanová zpracovávala několik typů šablon pro naší firmu. Vzhledem k tomu, že zastávám místo asistentky vedení společnosti, setkávám se s nimi téměř denně. Všechny byly profesionálně zpracované, přehledné, ale zároveň jednoduché při používání. Při vytváření s námi úzce spolupracovala a vždy brala zřetel na naše připomínky. Jakékoliv dodatečné úpravy, které se časem vyskytly - např. při změně jednotlivých norem - velmi rychle zpracovala. Za mě určitě palec nahoru a doporučení.

    Převzato z https://ittrochujinak.webnode.cz/dale-nabizime/tvorbu-sablon-pro-ms-word/ z 14. 4. 2014

    Odpovědět

  • Datum: 05.11.2014 Vložil: Ing. arch. Jan Abt

    Titulek: Zkušenosti prokuristy společnosti

    Jako prokurista firmy potřebuji jednotný grafický projev vyskladňovaných firemních textů. Je to velmi obtížné z důvodu velkého počtu tvůrčích spolupracovníků, kteří mají různý grafický projev. Proto se velmi osvědčily šablony pro firemní papír, faktury, titulní listy různých technických zpráv, ...
    Zavedením šablon pro výše uvedené texty je zaručena jednotnost grafického projevu společnosti.
    I přes velký počet spolupracovníků, kteří pracují na různých projektech a v různých koutech vlasti, je garantována celková jednotnost grafického projevu.
    Paní Mgr. Jarmila Helmanová variantně zpracovala několik návrhů pro výše uvedené šablony ve velmi krátkém čase, ochotně zapracovávala naše náměty a připomínky, a tak jsme brzy zvýšili kvalitu textových výstupů ze společnosti.
    Určitě budeme nadále spolupracovat při dalším zkvalitnění firemní grafiky, spolupráci s pí magistrou můžeme jen doporučit...

    Převzato z https://ittrochujinak.webnode.cz/dale-nabizime/tvorbu-sablon-pro-ms-word/ z 13. 10. 2014

    Odpovědět

Přidat nový příspěvek

Novinky

  • 21.08.2021 12:03

    Kde jsem vedla kurzy v poslední době?

    MS Word např. ve firmách PFProjekt a BetonBau, MS Project vnapř. e firmách OHLŽS, Betonbau a Správu železnic, MS Excel např. ve firmách BetonBau, UBM a Fronius. Kromě toho učím na Vyšší odborné škole kancelářské programy Microsoftu. Spolupracuji s vysokou školou Ambis a firmami Educio, Everesta a...

  • 21.10.2020 12:01

    Kurzy v době proticovidových opatření

    I když se nemůžeme sejít osobně, můžeme se domluvit na nějaké formě online kurzu. Stačí se ozvat.

1 | 2 >>

Kontakt

Mgr. Jarmila Helmanová

777 144 002

© 2014 Všechna práva vyhrazena.