MS Word efektivně 2

 • Datum: 01.11.2015 Vložil: Petra Čermáková

  Titulek: MS Word 2

  Absolvovala jsem druhý kurz MS Word s magistrou Helmanovou a opět musím napsat, že kurz byl veden profesionálně a srozumitelně. Velice mě překvapilo, že čím víc o Wordu vím, tím více mě práce s ním baví. Velice mi nově nabité vědomosti pomáhají při zaměstnání a zpracovávání seminárních prací ve škole.
  Těším se na poslední kurz.

  Moc děkuji :-)

  Odpovědět

 • Datum: 18.09.2015 Vložil: Ilona Chaykovska

  Titulek: MS Word Efektivně 2

  Vřelé doporučijí všem těm, kdo se zrovná trápi nad upravami dlouhých dokumentů ve Wordu, obzvlašt třeba Diplomek a podobně...
  Ale samozřejmně mi otevřel nové a zajímavé možnosti úprav i když by se vůbec nejednalo o něco konkretního, zkušenosti, nabyté v kurzu se dají uplatnít mnohonásobně při běžné práci a tím si dost ulehčit práci, a hlavně, ušetřit čas!
  Doporučuji!!!!!!

  Odpovědět

 • Datum: 04.09.2015 Vložil: Štěpánka Čeňková

  Titulek: Čas jsou peníze

  Dobrý den,

  pokud trávíte mnoho času nad úpravami vzhledu dokumentu ve wordu, složitě nastavujete různé formáty či píšete "ručně" obsah a čísla kapitul, tak vřele doporučuji navštívit celou sérii minikurzů Word.

  Naučili jsme se efektivně pracovat s dokumenty , nastavit si vlastní styly. Kurz je pro mě velkým přínosem a určitě jej využiji při psaní bakalářské práce.

  Moc děkuji ! :-)

  Přesunuto z https://www.ittrochujinak.cz/ms-word/zakladni/ z 18. 10. 2014

  Odpovědět

Přidat nový příspěvek

Důležité informace

 • 10.09.2018 11:32

  Cena minikurzů

  Cena jednotlivých minikurzů je 750 Kč.

 • 04.12.2017 11:16

  Termíny minikurzů

  Máte-li zájem, o kterýkoliv z našich nabízených minikurzů, neváhejte nás oslovit. Kurzy mohou probíhat u nás i u Vás, termín lze domluvit. Vypsané termíny...

Kontakt

Mgr. Jarmila Helmanová

777 144 002

© 2014 Všechna práva vyhrazena.