Pro starší a seniory

Většina informací je k dispozici na webu. Komunikovat s mladší generací již skoro nelze bez znalostí práce s počítačem. Někteří starší podnikatelé či zaměstnanci potřebují pracovat s počítačem, ale práce jim jde pomalu a trápí se, proč je počítač neposlouchá. 

Připravujeme kurzy i individuální výuku. 

Máte starší rodiče a prarodiče?

Nemáte čas se jim v této oblasti věnovat, obraťte se na nás. 

Bojíte se jít do kurzu s mladými?

Jste již starší, v práci potřebujete pracovat s počítačem? Máte pocit, že mladí jsou rychlejší a adaptabilnější? Jsou, ale to nevadí. Starší lidé mají jiné přednosti – vytvalost, nadhled, trpělivost, jen se nesmí obávat, že něco nezvládnou.
Kterýkoliv z minikurzů pro Vás můžeme po vzájemné dohodě rozdělit do více hodin tak, abyste vše dokázali bez problémů zvládnout, plně zažít a necítili se mezi mladšími „vlčáky“ špatně.
 
Připravíme pro Vás kurz na míru. Jen nám dejte vědět, co potřebujete.
 
Přečtěte si, co nám napsala úžasná paní, která začala pracovat s počítači až kolem své sedmdesátky a dnes skoro osmdesátiletá pracuje s počítačem běžně.
 

Důležité informace

  • 27.08.2021 17:55

    Termíny minikurzů

    Termíny minikurzů v současné době nevypisujeme. Termíny domlouváme přímo se zájemci. Máte-li ale o kterýkoliv z nabízených kurzů zájem, neváhejte nás oslovit. Kurzy mohou probíhat u Vás nebo můžeme hledat jiný prostor. Termín lze individuálně domluvit. Kurzy mohou probíhat i online.  

  • 27.08.2021 17:55

    Cena minikurzů

    Cena jednotlivých tříhodinových minikurzů pro jednotlivce je 2400 Kč. Pro dvojici 3600 Kč. Kurz může probíhat i online. 

© 2014 Všechna práva vyhrazena.